Sprendimai

Per ilgametę patirtį sužinojome, kad mikroautobuse yra keletas komponentų, kuriuos turime kurti patys. Naudodami unikalią ir standartizuotą technologiją, leidžiančią išvengti korozijos, galime pasiūlyti savo partneriams mažesnį gamybos laiką ir išlaidas. Mes patys sukūrėme duris, kurios leidžia sumažiną triukšmo lygį keleivių srityje. Kiekviename autobuse sumontuoti lengvesni ir tvirtesni sėdynių tvirtinimai, kurie išdėstyti plačiai, todėl yra saugesni ir patikimesni. Kiekvienas komponentas turi savo brėžinį ir gali būti pagamintas Klientui pagal specialų užsakymą.

Mūsų unikalus sprendimas leidžia pritvirtinti laiptelius be virinimo prie transporto priemonės kėbulo. Ši naujovė visiškai pašalina korozijos problemą. Korozija suvirintose vietose vis dar yra svarbi problema daugeliui gamintojų, bet ne mums.

Žemas aerodinaminis durų pasipriešinimo koeficientas užtikrina minimalų triukšmą keleivių salone net ir važiuojant maksimaliu greičiu. Šie rezultatai pasiekti nuėmus guminį durelių sandariklį.

Saugus ir patikimas sėdynės tvirtinimas užtikrina keleivių gerovę. Mūsų autentiška gamybos technologija leidžia sukurti elastingą transporto priemonės kėbulą, kuris minimaliai pažeidžiamas dėl guminės juostos durų sandarinimo.

Naudojame visiškai autonominę elektros grandinę, kuri sumontuota vartotojui patogioje vietoje. Sistema gali būti užprogramuota keisti automatinio atjungimo laiką, jei vairuotojas netyčia išjungtų maitinimą. Šis sprendimas užtikrina, kad baterija netyčia neišsikraus.

Siųsti užklausą

Ar susidomėjote?

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.