Sprendimai

UN ECE R66 virtimo bandymas Iveco Daily 5,6T

UN ECE R66 virtimo bandymas Iveco Daily 5,6T

Forveda UAB sėkmingai atliko Iveco Daily 5,6T virtimo bandymą. Autobusas, bandymo metu, buvo pilnai sukomplektuotas ir užpildytas svoriu iki maksimaliai leistinos ribos - 5600Kg!


Įgilinti įlipimo laipteliai keleiviams

Mums pavyko rasti sprendimą, kuris leidžia sumontuoti laiptelį nevirinant jo detalių prie automobilio kėbulo dalių. Tokiu būdu visiškai išsprenėme problemą dėl korozijos.


Sustiprinti keleivių sėdynių tvirtinimo bėgiai

Užtikrina saugų ir patikimą sėdynių montavimą, o tai garantuoja keleivių saugumą. Mūsų naudojama gamybos technologija leidžia maksimaliai panaudoti kėbulo stangrumo savybes mažiausiai jį pažeidžiant.


Elektrinės keleivių įlipimo durys

Dėl ypač mažo aerodinaminio durų pasipriešinimo koeficiento užtikrinamas minimalus skleidžiamas triukšmas keleivių salone, net ir važiuojant maksimaliu leistinu greičiu. To pavyko pasiekti atsisakius guminės sandarinimo juostos ant durų.


LED apšvietimas šonuose

Neįgaliesiems pritaikytuose autobusuose labai svarbu patogumas, todėl LED apšvietimas užtikrina, kad grindys yra tinkamai apšviestos ir gerai matomos fiksuojant diržais neįgaliojo vežimėlį ar bandant išimti sėdynę.


Elektros instaliacija

Mes naudojame visiškai autonominę elektros grandinę, kuri visada yra montuojama patogioje vartotojui vietoje. Programavimo dėka galime keisti automatinio atsijungimo laiką, jei vairuotojas netyčia palieka įjungtus srovės šaltinius. Tai užtikrina, kad automobilio akumuliatorius neišsikraus.