Projektai

Čia, Forvedoje, mes didžiuojamės savo technologiniu procesu. Per pastaruosius 13 metų mes įvaldėme bei plečiame savo unikalias žinias. Mūsų statistika rodo, paruošus visas dalis, "Mokyklinį mikroautobusą" galime pastatyti per 3-4 valandas. Tai galime pasiekti dėka mūsų gamybos valdymo sistemos ir visų paruošiamųjų darbų, kuriuos atliekame prieš autobusui atvykstant į mūsų patalpas. Kiti projektai, tokie kaip keleivinis autobusas, tarpmiestinis autobusas, elektrinis autobusas, gali būti pagaminti per 50-150 valandų.

Daugiau nei 600 Mokyklinių autobusų

Modernus ir patogus švietimo pasiekiamumas Lietuvos jaunimui. Projektai, kurie daugelio regionų mokiniams leido pasiekti savo tikslą – mokyklą. Paprasto dizaino, bet patikimas ir vykdantis kasdienines užduotis.

Paieška ir gelbėjimas su Iveco

Mūsų patikimi Iveco partneriai Skandinavijoje mums pasiūlė sprendimą, kaip Iveco 4x4 pritaikyti Islandijos paieškos ir gelbėjimo komandai. Iššūkį sudarė du priešingi pasauliai – keleivinės transporto priemonės ir sunkiosios paskirties transporto priemonės. Džiaugiamės žinodami, kad mūsų gaminys gelbsti gyvybes ir padeda apsaugoti islandų patyrusius žmones. Projektas, kuriuo didžiuojamės.

Mercedes-Benz 516 Belgų klientui

Patikimumas ir praktiškumas pagrindinės šio projekto užduotys. Aktyvus keleivių transportavimas pagrindinė mūsų belgų kliento užduotis, ruošiant automobilį įsigilinome į pagrindines kasdieninius iššūkius ir taikėme tik laiko patvirtintus sprendimus.

Siųsti užklausą

Ar susidomėjote?

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.