Dažniausiai užduodami klausimai

Įrengiame Volkswagen, Iveco, Mercedes-Benz ir Renault M2/M3 tipo mikroautobusus bei pritaikome juos pagal reikalavimus komerciniam, keleiviniam ar specialiajam transportui. Maksimalus keleivių skaičius 22 + vairuotojas.

Komercinio transporto gamybos terminas priklauso nuo šių veiksnių:

  • ar klientas jau turi mikroautobusą, ar jį dar reikia užsakyti,
  • transporto įrengimo sudėtingumo.

Preliminarus komercinio transporto gamybos terminas yra nuo 2 iki 6 savaičių.

Esame lankstūs ir visada siekiame rasti tinkamiausią sprendimą klientui.

Automobilio modelio pasirinkimas yra individualus kliento sprendimas. Užtikriname, kad bet kuriam pasirinktam mikroautobuso modeliui mes turime kokybišką ir patikimą komercinio transporto pritaikymo sprendimą.

Komercinio transporto gamybos įmonė UAB „Forveda“ įsteigta 2008 metais. Sukaupta didžiulė patirtis atsispindi mūsų požiūryje ir tiksluose – mes orientuoti į kokybę ir rezultatu patenkintą klientą. Trūkumus, jei tokių atsiranda, šalinam nedelsdami.

Pagaminame 300 mikroautobusų per metus. Mumis pasitiki ir mūsų produkciją renkasi klientai iš Lietuvos, Latvijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Vokietijos, Izraelio ir kt.

Produkto kokybė yra stiprioji įmonės pusė – tai prioritetas!
Visi mūsų technologiniai sprendimai orentuoti į saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Mums pavyko visiškai pašalinti koroziją, tokiose paprastai problematiškose vietose, kaip įgilinta bagažinė ar pažemintas keleivių įlipimo laiptelis.

Ypatingas dėmesys skiriamas elektros instaliacijai. Dirbame tik su patikimais produktų tiekėjais.

UAB „Forveda“ ne tik įrengia kliento turimą mikroautobusą, bet gali pardavimui pasiūlyti ir pilnai sukomplektuotą mikroautobusą su važiuokle.

Mikroautobusų įrengimo darbams suteikiama 24 mėnesių garantija. Važiuoklei suteikiama važiuoklės gamintojo garantija.

Galime pasiūlyti keletą neįgaliųjų keleivių įkėlimo į mikroautobusą sprendimų – nuo paprastų mechaninių iki automatizuotų. Įrengiame atitinkamas neįgaliųjų vežimėlių fiksavimo sistemas mikroautobusuose. Deja, lengvųjų automobilių neįgaliųjų keleivių vežimui nepritaikome.

Populiariausias mūsų siūlomas sprendimas mikroautobuso salonui šildyti – konvekcinis šildymas. Esant poreikiui montuojame papildomą autonominį orinį šildytuvą.